سبد خرید

جمع کل: 0 تومان

سوالات متداول کاربران همیشگی و عزیز ما در رابطه با محصولات

هدف ما ارائه خدمات بصورت آنلاین در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و پشتیبانی برای مردم عزیز ایران است:)

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف فروشندگان کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. در همین راستا شرکت آرمان خودرو مفتخر به ارائه سرویس در اسرع وقت به مشتریان گرامی می باشد. جهت سهولت در پیگیری گارانتی دستگاه خود می توانید از طریق شماره 04134780061 اقدام نمائید.

برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت کد سفارش آرمان صاف این امکان رو ایجاد کرده که بتونید در زمان کمتری به نتیجه مورد نظر خود برسید...

شما میتواند وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی فرم درخواست را تکمیل کنید. سپس همکاران خدمات پس از فروش با شما هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد یا شما میتوانید از طریق فرم درخواست مرجوعی در حساب کاربری ، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید. میتوانید برای مشاهده روند لغو سفارش به توضیحات تکمیلی مراجعه کنید.

وارد سایت آرمان صاف شوید. روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

فروشگاه اینترنتی آرمان صاف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید